Skip to content

Budowanie Momentum jako Demokracja Kuźnia Reforma służby zdrowia

5 miesięcy ago

484 words

W trakcie radzenia sobie z niezliczonymi wyzwaniami, zarówno zagranicznymi, jak i wewnętrznymi, oraz głębokim podziałem ideologicznym w Kongresie, administracja Obamy i jej demokratyczni sojusznicy poczynili ważne kroki w agresywnym dążeniu do wprowadzenia reformy systemu opieki zdrowotnej. W tym, co Prezydent Barack Obama określił jako historyczny dzień, przełomowe wydarzenie w długiej i nieuchwytnej misji reformy systemu opieki zdrowotnej , główne organizacje reprezentujące narodowych lekarzy, szpitale, plany zdrowotne i dostawcy usług medycznych zobowiązali się do wykonania swojej Celem administracji jest zmniejszenie o 1,5% rocznie wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną w ciągu następnej dekady, co pozwoli zaoszczędzić 2 biliony dolarów. Po tym, jak grupy spotkały się z prezydentem 11 maja w Białym Domu, Obama powiedział: Są tutaj, ponieważ uznają jeden jasny, niepodważalny fakt: jeśli chodzi o wydatki na opiekę zdrowotną, jesteśmy na niezrównoważonym kursie, który zagraża finansom. stabilność rodzin, przedsiębiorstw i samego rządu. W takim czy innym stopniu, z wyjątkiem związków zawodowych (Service Employees International Union), organizacje, które były reprezentowane – Advanced Medical Technology Association, amerykańskie plany ubezpieczeń zdrowotnych, American Hospital Association , American Medical Association oraz Pharmaceutical Research i Manufacturers of America – wszyscy sprzeciwili się propozycji reformy systemu opieki zdrowotnej prezydenta Billa Clintona.
Obama powiedział, że oszczędności tej wielkości zmniejszą koszty opieki zdrowotnej typowej rodziny średnio o 2500 USD rocznie i przyspieszą agresywny wysiłek , aby przeprowadzić reformę w Kongresie w tym roku. Mimo że Obama ogłosił, że jest podekscytowany tym rozwojem, inni zauważyli, że rząd ma niewielki wpływ poza prezydencką ambonę, by egzekwować dobrowolne zobowiązanie się prywatnych interesów, które go stworzyły. Niemniej jednak Robert Gibbs, sekretarz prasowy Białego Domu, powiedział, że Obama powiedział szefom służby zdrowia na ich prywatnym spotkaniu: Zobowiązałeś się; oczekujemy, że go zatrzymasz.
Istotną częścią obrazu, który poprowadził prywatne grupy do złożenia obietnicy, było uznanie, że tempo reformy przyspieszyło i chcieli być pełnoprawnymi uczestnikami negocjacji. Mimo że zaangażowali się w otwarte dyskusje przy okrągłym stole sponsorowane przez Senacki Komitet Finansowy, trzy komitety House przygotowały swoje propozycje w tajemnicy, bez dużego wkładu ze strony sektora prywatnego. Prywatne grupy wyraziły silny sprzeciw wobec propozycji Demokratów, aby stworzyć sponsorowany przez rząd plan ubezpieczeniowy, który konkurowałby z prywatnymi przewoźnikami jako kluczowy element ich programu reform. Reprezentanci Kongresu podzielają swój sprzeciw, twierdząc, że istnieje śliski stok prowadzący od takiego planu poprzez paraliżowanie prywatnego sektora ubezpieczeniowego do ostatecznego celu Demokratów: rządowego, jednolity system płatniczy.
Wraz z bitwą na tym wczesnym etapie, która zapowiada się na całoroczną debatę, Demokraci pokazali już, że są przygotowani na to, by dzierżyć swoją większość w Izbie i Senacie, aby wygrać uchwalenie ustawy o reformie służby zdrowia
[więcej w: deprexolet opinie, lekarstwo na bielactwo, niemiarowość zatokowa ]

0 thoughts on “Budowanie Momentum jako Demokracja Kuźnia Reforma służby zdrowia”

Powiązane tematy z artykułem: deprexolet opinie lekarstwo na bielactwo niemiarowość zatokowa